MEON EMS > Baza wiedzy > Nowoczesna franczyza fitness czyli MEON EMS

Nowoczesna franczyza fitness czyli MEON EMS

Nowoczesna franczyza fitness czyli MEON EMS

Elektrostymulacja mięśni, czyli trening EMS, cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na zwiększoną skuteczność przy niewielkim nakładzie czasu. Dobre opinie na temat nowoczesnej metody ćwiczeń skłaniają do nawiązania współpracy z nami. EMS jest doskonałym pomysłem na dochodowy biznes w małym mieście. Tym bardziej, że nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że skorzystasz z modelu franczyzowego MEON EMS. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać taki model biznesu.

Studio EMS – czy to dobry pomysł na biznes w małym mieście?

Małe miasto wiąże się z małą liczbą mieszkańców, co często wzbudza wątpliwości, czy warto zakładać tam jeden z klubów fitness. Nawet w małych miejscowościach powstają przecież siłownie, jednak wymagają od osób trenujących dużego zaangażowania, również pod względem godzin przeznaczonych na ćwiczenia. Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z łatwymi ćwiczeniami wzbudzi zainteresowanie osób, które chcą szybkich efektów. Osoby z małych miejscowości często są zmuszone dojeżdżać do pracy do większego miasta. Nie mogą się więc zaangażować w 1,5 h ćwiczenia na siłowni, ale z pewnością znajdą pół godziny na trening EMS.

Małe miasto umożliwia też zbudowanie z klientami bliskiej relacji. Takie działania marketingowe mogą się opłacić, gdyż zyskamy stałych zadowolonych klientów. Zwróć również uwagę na koszty lokalu, które w mniejszych miejscowościach są znacznie niższe. Otwarciu klubu zwykle towarzyszą promocje, dlatego dobrym rozwiązaniem będzie także zdecydowanie się na darmowy trening próbny. Wejście do biznesu będzie łatwiejsze dzięki niskim cenom za wynajem, a także dzięki modelowi franczyzowemu, który zapewnia gotowe rozwiązania.

Franczyza MEON EMS – co zyska Twój klub?

Franczyza MEON EMS to sposób, żeby wyeliminować wysoką barierę wejścia na rynek. Prowadzenie studia stanie się prostsze dzięki wskazówkom od doświadczonych osób. Model franczyzowy MEON EMS to gwarancja wsparcia dla przedsiębiorców zakładająca pomoc przy doborze sprzętu, otrzymania wiedzy potrzebnej do prowadzenia biznesu i zwiększania liczby klientów. Franczyza już od 30 tys. złotych wiąże się również z otrzymaniem wsparcia marketingowego, na przykład gotowej strony internetowej, a także elementów identyfikacji wizualnej. W ramach franczyzy nie zabraknie również wiedzy merytorycznej, na przykład szkoleń z prowadzenia treningu statycznego. Prowadzenie franczyzy MEON EMS okaże się znacznie łatwiejsze dzięki wsparciu administracyjnemu opiekuna franczyzowego, na które składają się niezbędne narzędzia do prowadzenia dokumentacji.

Co jeszcze warto wiedzieć o franczyzie MEON EMS?

Franczyzobiorcy mają zapewniony szybki zwrot inwestycji. Ten biznesowy model jest wykorzystywany w wielu branżach, na przykład restauracyjnej, co doskonale sprawdza się od lat. Franczyzna do 100 tys. złotych jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają pomysłu na własny biznes, ale chcą prowadzić klub fitness. Korzyści są obopólne – franczyzodawca może zwiększyć zasięg swojej marki, a franczyzobiorca może szybko rozpocząć prowadzenie sprawdzonego biznesu. Sukces franczyzy MEON EMS gwarantuje też stale zwiększająca się popularność elektrostymulacji mięśni. EMS to produkt, z którego mogą korzystać osoby w różnym wieku. Metoda sprawdzi się dla zaawansowanych i początkujących sportowców oraz osób, które chcą nie tylko rzeźbić sylwetkę, lecz także zmniejszyć bóle pleców oraz ujędrnić skórę.

Zoptymalizowane procesy sprzedaży w branży fitness

Na rynku franczyzy znajdziesz wiele usług, jednak to studio fitness wydaje się być najlepszym rozwiązaniem. Popularność sportu jest wysoka oraz stale się zwiększa, dzięki czemu Twój klub będzie odwiedzać wiele osób!

Za pośrednictwem EMS Fitness Studio zapewniany franczyzobiorcom całe know how dotyczące prowadzenia klubu, otrzymywanie od nas wskazówek, pakietów wiadomości, czy analizy działań. Mamy także dedykowany dla franczyzobiorców portal, w którym znajdziesz bazę wiedzy z zakresu prowadzenia treningu EMS. Prowadzenie klubu w modelu franczyzowym wiąże się z tym, że franczyzobiorca nie musi mieć początkowo ani specjalistycznej wiedzy, ani dużego wkładu własnego. Zapewniamy Ci pakiet szkoleń oraz wiele materiałów marketingowych. Na naszej stronie znajdziesz szereg artykułów, przybliżających zarówno działanie całego systemu EMS, jak i model franczyzowy.

Wybierz nowoczesne usługi do Twojego klubu fitness

Kluby fitness przynoszą duży zysk, jednak wiele zależy od marketingu! Liczy się proaktywne nastawienie, które sprawi, że marka EMS zyska rozpoznawalność wśród klientów klubów fitness w Twoim mieście. Na początek działalności dobrze jest zaproponować atrakcyjne promocje, które przyciągną do Twojego biznesu nowe osoby. Karnety dla stałego klienta pozwolą na nawiązywanie trwałych relacji, co przełoży się na stałą współpracę. Kluby fitness poza wolnym dostępem do sal treningowych organizują także specjalne zajęcia grupowe, które pozwalają na ćwiczenia w większym gronie. To również dobry sposób na przyciągnięcie nowych klientów, ponieważ wiele osób woli ćwiczyć z przyjaciółmi, niż samemu.

Pokaż, że nawet w mniejszych miastach w Polsce każdy ma prawo do trenowania w nowoczesnych klubach fitness. Zdecyduj się na nawiązanie współpracy z MEON EMS, a uzyskasz dochodowy biznes, który w krótkim czasie przyniesie zysk! Chciałbyś zostać naszym franczyzobiorcą? Jeśli tak, to zapraszamy do kontaktu – podejmij decyzję już dziś.

Wybierz współpracę z siecią klubów działających w całej Polsce. Trening EMS jest popularny także poza jej granicami – na całym świecie!