MEON EMS > Baza wiedzy > Nowoczesna franczyza fitness czyli MEON EMS

Nowoczesna franczyza fitness czyli MEON EMS

Nowoczesna franczyza fitness czyli MEON EMS

Elektrostymulacja mięśni cieszy się coraz większym zainteresowaniem ze względu na zwiększoną skuteczność przy niewielkim nakładzie czasu. Dobre opinie na temat nowoczesnej metody ćwiczeń sprawiają, że otwarcie własnego studia EMS jest doskonałym pomysłem na biznes w małym mieście. Tym bardziej, że nie potrzebujesz specjalistycznej wiedzy. Wystarczy, że skorzystasz z modelu franczyzowego MEON EMS. Dowiedz się, dlaczego warto wybrać taki model biznesu.

Studio EMS – czy to dobry pomysł na biznes w małym mieście?

Małe miasto wiąże się z małą liczbą mieszkańców, co często wzbudza wątpliwości, czy warto zakładać tam biznes. Nawet w małych miejscowościach powstają przecież siłownie, jednak wymagają od osób trenujących dużego zaangażowania, również pod względem godzin przeznaczonych na ćwiczenia. Elektrostymulacja mięśni w połączeniu z łatwymi ćwiczeniami wzbudzi zainteresowanie osób, które chcą szybkich efektów. Osoby z małych miejscowości często są zmuszone dojeżdżać do pracy do większego miasta. Nie mogą się więc zaangażować w 1,5 h ćwiczenia na siłowni, ale z pewnością znajdą pół godziny na trening EMS.

Małe miasto umożliwia też zbudowanie z klientami bliskiej relacji. Zwróć również uwagę na koszty lokalu, które w mniejszych miejscowościach są znacznie niższe. Wejście do biznesu będzie łatwiejsze dzięki niskim cenom za wynajem, a także dzięki modelowi franczyzowemu.

Franczyza MEON EMS – co zyskujesz?

Franczyza MEON EMS to sposób, żeby wyeliminować wysoką barierę wejścia na rynek. Prowadzenie studia stanie się prostsze dzięki wskazówkom od doświadczonych osób. Skorzystanie z modelu franczyzowego MEON EMS to gwarancja pomocy w doborze sprzętu, otrzymania wiedzy potrzebnej do prowadzenia biznesu i zwiększania liczby klientów. Franczyza już od 30 tys. złotych wiąże się również z otrzymaniem wsparcia marketingowego, na przykład gotowej strony internetowej, a także elementów identyfikacji wizualnej. Nie zabraknie również wiedzy merytorycznej, na przykład szkoleń z prowadzenia treningu statycznego. Prowadzenie franczyzy MEON EMS okaże się znacznie łatwiejsze dzięki wsparciu administracyjnemu, na które składają się narzędzia do prowadzenia dokumentacji.

Co jeszcze warto wiedzieć o franczyzie MEON EMS?

Franczyza gwarantuje szybki zwrot inwestycji. Ten biznesowy model jest wykorzystywany w wielu branżach, na przykład restauracyjnej, co doskonale sprawdza się od lat. Franczyzna do 100 tys. złotych jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie mają pomysłu na własny biznes, ale chcą prowadzić firmę. Korzyści są obopólne – franczyzodawca może zwiększyć zasięg swojej marki, a franczyzobiorca może szybko rozpocząć prowadzenie sprawdzonego biznesu przy dużym wsparciu. Sukces franczyzy MEON EMS gwarantuje też stale zwiększająca się popularność elektrostymulacji mięśni. Mogą korzystać z niej osoby w różnym wieku. Metoda sprawdzi się dla zaawansowanych i początkujących sportowców oraz osób, które chcą nie tylko rzeźbić sylwetkę, lecz także zmniejszyć bóle pleców oraz ujędrnić skórę.