MEON EMS > Baza wiedzy > Szkolenia dla trenerów personalnych z systemu MEON EMS

Szkolenia dla trenerów personalnych z systemu MEON EMS

Szkolenia dla trenerów personalnych z systemu MEON EMS

Jeden kombinezon do elektrostymulacji może bez problemu zastąpić wiele rodzajów sprzętu siłowego. Dzięki temu rozwiązaniu prowadzi się nowoczesny trening, który gwarantuje znakomite efekty. W Meon EMS organizujemy szkolenia dla trenerów personalnych, ucząc jak wykorzystać innowacyjną metodę elektrostymulacji we własnej działalności.

System MEON EMS – na czym polegają kursy dla trenerów personalnych?

Prowadzone szkolenie ma dwa cele – biznesowy oraz edukacyjny. Celem biznesowym jest nauka i przygotowanie merytoryczne przedsiębiorcy do prowadzenia studia treningu personalnego z wykorzystaniem technologii EMS. Dzięki temu można zyskać wiedzę oraz umiejętności w zakresie dynamicznie rozwijającego się biznesu, a także poznać najważniejsze czynniki, wpływające na sukces w branży treningu EMS. Omawiane są tematy z zakresu marketingu, budowania marki, pozyskiwania i utrzymywania klienta premium oraz działania sprawdzonego modelu biznesowego.

Celem edukacyjnym szkolenia dla trenerów personalnych jest przygotowanie ich do planowania, budowania i prowadzenia treningu personalnego EMS w teorii i w praktyce. Uczestnik nabywa wiedzę z zakresu kompleksowego przygotowania lokalu, dokumentacji, materiałów marketingowych oraz wykorzystania urządzenia bezprzewodowego Meon EMS. Trenerzy zdobywaj wiedzę teoretyczną na temat wpływu elektrostymulacji mięśniowej na organizm i uczą się dobierania odpowiedniej częstotliwości stymulacji do celów klienta. Podczas kursu omówione zostają wszystkie wskazania i przeciwwskazania do treningu z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Główną częścią szkolenia są zajęcia praktyczne, w trakcie których trenerzy poznają metody treningowe EMS.

Jakie są zalety szkolenia dla trenerów personalnych i inwestorów?

Kurs skierowany jest do trenerów personalnych, którzy zajmują się lub chcieliby rozpocząć działalność związaną z elektrostymulacją mięśniową, oraz do inwestorów i biznesmenów planujących prowadzenie studia treningu personalnego EMS. Szkolenie nie tylko poszerza wiedzę z zakresu EMS, ale również pozwala zostać certyfikowanym trenerem personalnym z zakresu elektrostymulacji mięśni. Dzięki niemu posiada się także niezbędne techniki sprzedaży pakietów treningowych, co jest podstawą do rozpoczęcia rentownej franczyzy EMS. To gotowy pomysł na biznes w niezwykle dynamicznie rozwijającej się branży.

Szkolenie z wykorzystaniem systemu Meon EMS jest prowadzone przez wykwalifikowanego trenera i przedsiębiorcę, który wyróżnia się 6-letnim doświadczeniem w zarządzaniu studiem treningu personalnego EMS w oparciu o technologię bezprzewodową. W ciągu dwóch dni otrzymuje się więc bardzo solidną dawkę praktycznej wiedzy, pozwalającej wkroczyć w świat nowoczesnych, niezwykle efektywnych metod treningowych i rozpocząć pełną znakomitych perspektyw działalność.