MEON EMS > Kup system

Rozwiń swój biznes
kup system

Wzbogać ofertę Twojego studia fitness o treningi EMS.

System MEON EMS to świetny pomysł na wzbogacenie Twojego biznesu o treningi z elektrostymulacją mięśni. Pozostaw konkurencję w tyle dzięki bezprzewodowemu urządzeniu EMS. Wyróżnij się na rynku jakością treningu i swoją mobilnością.

 

Zarabiaj razem z MEON EMS! 

Zadbaj o swoich klientów i wyposaż Studio w MEON EMS!

EMS z każdym dniem cieszy się coraz większą popularnością wśród Polaków. Również tych, którzy do tej pory tradycyjne siłownie omijali szerokim łukiem.  

Wygoda, wysoka efektywność i oszczędność czasu. To wszystko sprawia, że klienci korzystają z treningu EMS i włączają na stałe do swoich planów treningowych. 

Prowadź treningi EMS gdzie tylko chcesz! 

System MEON EMS dedykowany jest do treningu dynamicznego, dlatego zadbaliśmy o jego kompaktowy rozmiar. Do tej pory, by przeprowadzić trening EMS niezbędna była nieporęczna, toporna konsola, zajmująca dużo miejsca oraz kable ograniczające zakres możliwych do wykonania przez trenującego ćwiczeń. 

W MEON EMS wiemy jakie było to uciążliwe. Dlatego stworzyliśmy System, który w całości mieści się w aktówce i waży mniej niż Twój laptop.
Prowadź treningi gdzie tylko chcesz! W obiektach sportowych, studiu fitness, na siłowni czy domu klienta. Bez kabli i bez ograniczeń

 

 

Kontakt

EMS Sp. z o. o.

ul. Więckowskiego 2/3
70-411 Szczecin
NIP 8513232197
KRS 0000760333

kontakt@meonems.pl
+48 61 307 30 77

Napisz do Nas