MEON EMS > FAQ

FAQ

Dla kogo jest trening EMS?

Trening z elektrostymulacją jest bezpieczną metodą treningową odpowiednią dla osób pełnoletnich, bez względu na płeć.

Istnieją przeciwwskazania medyczne do podjęcia treningu. W trosce o zdrowie trenujących wykwalifikowany trener Akademii MEON EMS przed pierwszym treningiem przeprowadza obszerny wywiad w oparciu o kartę przeciwwskazań i decyduje o tym czy trening może zostać przeprowadzony.

Gdzie mogę wypróbować System MEON EMS?

By wypróbować System MEON EMS udaj się do jednego ze studiów impulse training. Trener personalny przeprowadzi z Tobą trening próbny już za 49zł.

Znajdź swoje najbliższe studio impulse training.

Możesz również umówić się na prezentację systemu z naszym przedstawicielem.

Czy System MEON EMS pozwala na przeprowadzenie treningu w domu klienta?

Tak, System MEON EMS jest bezprzewodowy i umożliwia prowadzenie mobilnych treningów z elektrostymulacją w każdych warunkach, również w domu klienta.

Czy aplikacja MEON EMS działa również na Androidzie?

Bezpieczeństwo treningu jest dla nas najważniejsze. Dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie aplikacji kompatybilnej z systemem iOS, który jest obecnie najstabilniejszym dostępnym systemem operacyjnym na urządzenia mobilne.

Dlaczego nie mogę kupić Systemu MEON EMS bezpośrednio przez internet?

By móc w pełni korzystać z Systemu MEON EMS wymagane jest odpowiednie przeszkolenie, dlatego w trosce o bezpieczeństwo zarówno trenerów jak i trenujących nie prowadzimy bezpośredniej sprzedaży przez internet.

MEON EMS Sp. z o.o. zapewnia szkolenie z obsługi systemu i prowadzenia treningów personalnych EMS dla każdego nabywcy.

By kupić System MEON EMS skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Czy System MEON EMS jest objęty gwarancją?

Zapewniamy dwuletnią gwarancję producenta na System MEON EMS. Jest to produkt zaawansowany technologicznie i należy go używać ściśle z przeznaczeniem i z zachowaniem szczególnej ostrożności.

Oferujemy możliwość wykupienia dwuletniej gwarancji premium na konektor – zapewniamy natychmiastową wymianę urządzenia, również w przypadku uszkodzeń mechanicznych.

W przypadku problemów technicznych skontaktuj się z nami.

Czy przed użyciem muszę spryskiwać elektrody wodą?

Nie jest to wymagane. W trosce o komfort trenujących, w Body MEON EMS zastosowaliśmy innowacyjne polimerowe elektrody, które nie wymagają zwilżania przed założeniem stroju.

Otwórz swoje STUDIO

Skorzystaj ze sprawdzonego modelu franczyzowego.
Prowadź swoje własne studio razem z MEON EMS.