MEON EMS > Baza wiedzy > Pomysł na biznes do 100 tys. zł? Otwórz własne studio EMS

Pomysł na biznes do 100 tys. zł? Otwórz własne studio EMS

Pomysł na biznes do 100 tys. zł? Otwórz własne studio EMS

Co zrobić, by stworzyć dobrze działający biznes? Nie ma jednej recepty na sukces. Jedno jest pewne: podstawa to dobry pomysł, który da się przekuć w rozpoznawalną markę. Czasem jednak nie trzeba wymyślać koła na nowo. Dla wielu osób najkorzystniejszym sposobem na własny biznes jest franczyza. To partnerski sposób prowadzenia biznesu działający na zasadzie win-win. MEON EMS to franczyza, której podstawą jest nowoczesny system EMS. Dlaczego warto i jak można z niej skorzystać? To wszystko, co musisz wiedzieć!

System EMS – nowoczesny trening na miarę naszych czasów

Sport to zdrowie. Niezależnie od wieku, płci i tego, czym zajmujemy się na co dzień, aktywność fizyczna to podstawa prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Cele mogą być różne: jednym zależy na utrzymaniu dobrej formy, innym na zbudowaniu muskulatury, w obu przypadkach jednak musimy nastawić się na regularne treningi. Jak maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na sesje treningowe? Najlepszym rozwiązaniem jest system EMS. To innowacyjna metoda treningowa, której podstawą oprócz aktywności fizycznej jest elektrostymulacja mięśni. System EMS od lat stosowany jest zarówno przez zawodowych sportowców, jak i fizjoterapeutów. Na tym jednak nie koniec. System EMS jest wykorzystywany m.in. przez NASA oraz amerykańską armię. Treningi EMS są bardzo popularne w krajach Europy Zachodniej. W Polsce również zainteresowanie nimi jest coraz większe. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i przebadana. Może stosować ją każdy, a nowoczesne kombinezony i elektrostymulatory pozwalają na regulację natężenia impulsów, tak, by zapewnić możliwie jak najwydajniejszy i najbardziej komfortowy trening. Dzięki tej technologii odchudzanie nie musi być okupione hektolitrami potu, podobnie jak budowa masy mięśniowej. Elektrostymulacja mięśni pozwala osiągnąć efekty zwykle wymagające ogromnego poświęcenia łatwo, błyskawicznie i bez bolesnych kontuzji.

Studio EMS na zasadach franczyzy? Pomysł na biznes do 100 tys. zł

Boom na treningi EMS w wielu krajach już się rozpoczął. Treningi, których elementem jest elektrostymulacja mięśni, to temat na czasie. Jego świadomość zwiększa się także w Polsce. MEON EMS to kompletny system EMS oparty o nowoczesne kombinezony umożliwiające elektrostymulację mięśni. Nasze kombinezony zostały zaprojektowane przez najlepszych światowych specjalistów z dbałością o każdy detal. Są tak wygodne, że podczas ćwiczeń nie czuje się, że ma się je na sobie. Bezprzewodowe połączenie z aplikacją, brak zbędnego okablowania i skuteczna elektrostymulacja mięśni sprawiają, że kombinezony MEON EMS to zupełnie nowy wymiar treningu. Chcesz stać się częścią rewolucji w świecie fitnessu? To najlepszy moment. Własne studio EMS to doskonały pomysł na biznes do 100 tys. zł. Niski próg wejścia (wkład własny od 30 tys. zł) i sprawdzone know how to największe (ale nie wszystkie!) zalety projektu franczyzowego MEON EMS.

Franczyza do 30 tys. zł? To możliwe!

Wiele projektów franczyzowych wymaga poniesienia dużych kosztów na start. Projekt franczyzowy MEON EMS to własny biznes do 100 tys. zł (wkład własny od 30 tys. zł z możliwością naszego wsparcia w zakresie uzyskania dofinansowania lub leasingu). Prowadząc własne studio EMS, możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie. Przekażemy Ci wiedzę na temat prowadzenia biznesu i pozyskiwania klientów – poprzez kontakt bezpośredni, ale też poprzez dostęp do naszej bazy wiedzy. Otrzymasz ponadto materiały marketingowe. Gwarantujemy pełne zaplecze, na które składają się ogólnopolskie kampanie, strona internetowa i elementy identyfikacji wizualnej, takie jak ulotki czy plakaty reklamowe. Pomożemy z obsługą social media. Marka MEON EMS jest promowana przy współpracy z ambasadorami. Do promocji podchodzimy poważnie, ponieważ zależy nam na rozwoju, ale też popularyzacji EMS. Studio EMS możesz otworzyć w dowolnym miejscu. To doskonały pomysł na biznes w małym mieście.

Dlaczego franczyza MEON EMS?

Trudno o lepszy sposób na bezpieczne ulokowanie kapitału niż sprawdzony biznes na zasadzie franczyzy. Wybierając franczyzę, korzystasz z marki, której nie musisz budować od podstaw. To ogromne ułatwienie. W takim układzie możesz liczyć na przyśpieszony zwrot poczynionej inwestycji. MEON EMS to stabilna firma o wysokim tempie wzrostu. Aby stworzyć własne studio EMS w ramach naszego projektu franczyzowego, wystarczy lokal o powierzchni od 60 m2, co przy niewielkim wkładzie własnym oznacza niski próg wejścia w stosunku do możliwości rozwoju. Zanim zaczniesz z nami współpracować, udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji. Stawiamy na jasną, transparentną komunikację z naszymi franczyzobiorcami. Proponujemy pełne przeszkolenie (m.in. certyfikowane szkolenia kadry trenerskiej z teorii i praktycznego prowadzenia treningów EMS). Nie musisz bać się formalności. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia dokumentacji, w tym regulamin współpracy ze studiem, kwestionariusze osobowe itp. Pomysł na biznes do 100 tys. zł? Postaw na franczyzę MEON EMS!