MEON EMS > Baza wiedzy > Pomysł na biznes do 100 tys. zł? Otwórz własne studio EMS

Pomysł na biznes do 100 tys. zł? Otwórz własne studio EMS

Pomysł na biznes do 100 tys. zł? Otwórz własne studio EMS

Co zrobić, by stworzyć dobrze działający biznes? Nie ma jednej recepty na sukces. Jedno jest pewne: podstawa to dobry pomysł, który da się przekuć w rozpoznawalną markę. Czasem jednak nie trzeba wymyślać koła na nowo. Dla wielu osób najkorzystniejszym sposobem na własny biznes jest franczyza. To partnerski sposób prowadzenia biznesu działający na zasadzie win-win. MEON EMS to franczyza, której podstawą jest nowoczesny system EMS. Dlaczego warto i jak można z niej skorzystać? To wszystko, co musisz wiedzieć!

System EMS – nowoczesny trening na miarę naszych czasów

Sport to zdrowie. Niezależnie od wieku, płci i tego, czym zajmujemy się na co dzień, aktywność fizyczna to podstawa prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu. Cele mogą być różne: jednym zależy na utrzymaniu dobrej formy, innym na zbudowaniu muskulatury, w obu przypadkach jednak musimy nastawić się na regularne treningi. Jak maksymalnie wykorzystać czas poświęcony na sesje treningowe? Najlepszym rozwiązaniem jest system EMS. To innowacyjna metoda treningowa, której podstawą oprócz aktywności fizycznej jest elektrostymulacja mięśni. System EMS od lat stosowany jest zarówno przez zawodowych sportowców, jak i fizjoterapeutów. Na tym jednak nie koniec. System EMS jest wykorzystywany m.in. przez NASA oraz amerykańską armię. Treningi EMS są bardzo popularne w krajach Europy Zachodniej. W Polsce również zainteresowanie nimi jest coraz większe. Metoda ta jest w pełni bezpieczna i przebadana. Może stosować ją każdy, a nowoczesne kombinezony i elektrostymulatory pozwalają na regulację natężenia impulsów, tak, by zapewnić możliwie jak najwydajniejszy i najbardziej komfortowy trening. Dzięki tej technologii odchudzanie nie musi być okupione hektolitrami potu, podobnie jak budowa masy mięśniowej. Elektrostymulacja mięśni pozwala osiągnąć efekty zwykle wymagające ogromnego poświęcenia łatwo, błyskawicznie i bez bolesnych kontuzji.

Studio EMS na zasadach franczyzy? Pomysł na biznes za 100 tys. zł

Boom na treningi EMS w wielu krajach już się rozpoczął. Treningi, których elementem jest elektrostymulacja mięśni, to temat na czasie. Jego świadomość zwiększa się także w Polsce. MEON EMS to kompletny system EMS oparty o nowoczesne kombinezony umożliwiające elektrostymulację mięśni. Nasze kombinezony zostały zaprojektowane przez najlepszych światowych specjalistów z dbałością o każdy detal. Są tak wygodne, że podczas ćwiczeń nie czuje się, że ma się je na sobie. Bezprzewodowe połączenie z aplikacją, brak zbędnego okablowania i skuteczna elektrostymulacja mięśni sprawiają, że kombinezony MEON EMS to zupełnie nowy wymiar treningu. Chcesz stać się częścią rewolucji w świecie fitnessu? To najlepszy moment. Własne studio EMS to doskonały pomysł na biznes do 100 tys. zł. Niski próg wejścia (wkład własny od 30 tys. zł) i sprawdzone know how to największe (ale nie wszystkie!) zalety projektu franczyzowego MEON EMS.

Franczyza do 30 tys. zł? To możliwe!

Wiele projektów franczyzowych wymaga poniesienia dużych kosztów na start. Projekt franczyzowy MEON EMS to własny biznes do 100 tys. zł (wkład własny od 30 tys. zł z możliwością naszego wsparcia w zakresie uzyskania dofinansowania lub leasingu). Prowadząc własne studio EMS, możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie. Przekażemy Ci wiedzę na temat prowadzenia biznesu i pozyskiwania klientów – poprzez kontakt bezpośredni, ale też poprzez dostęp do naszej bazy wiedzy. Otrzymasz ponadto materiały marketingowe. Gwarantujemy pełne zaplecze, na które składają się ogólnopolskie kampanie, strona internetowa i elementy identyfikacji wizualnej, takie jak ulotki czy plakaty reklamowe. Pomożemy z obsługą social media. Marka MEON EMS jest promowana przy współpracy z ambasadorami. Do promocji podchodzimy poważnie, ponieważ zależy nam na rozwoju, ale też popularyzacji EMS. Studio EMS możesz otworzyć w dowolnym miejscu. To doskonały pomysł na biznes w małym mieście.

Założyć własny biznes czy franczyza?

Kiedy planujesz rozpocząć działalność gospodarczą, z pewnością zastanawiasz się, czy warto zainwestować wiele tysięcy złotych w zupełnie nową usługę lub produkt, czy rozkręcić biznes przy pomocy franczyzodawcy. Zalet tego drugiego rozwiązania jest całkiem sporo. Jako franczyzobiorca skorzystasz z doświadczenia franczyzodawcy, który w konkretnym biznesie jest już kilka lat i wie, w jaki sposób na nim zarabiać. Jeśli nie chcesz więc podejmować ryzykownych inwestycji, ale myślisz o własnym biznesie, wybierz model franczyzowy. Warta inwestycji jest franczyza MEON EMS, która polega na otwarciu studia treningowego.

Dlaczego franczyza MEON EMS?

Jeśli myślisz o działalności gospodarczej, weź pod uwagę franczyzę MEON EMS. Odkryj zalety tego rozwiązania.

Powierzchnia lokalu od 60 m2

W wielu polskich miastach ceny za wynajem czy zakup lokalu są wysokie – dotyczy to zarówno większych, jak i mniejszych miejscowości. Nie potrzebujesz jednak ogromnej przestrzeni. Do otwarcia studia treningowego wystarczy Ci lokal o powierzchni od 60 m2.

Niewielki wkład własny

Nie jesteś w stanie zainwestować w biznes ogromnych kwot? Jako franczyzobiorca nie potrzebujesz tak dużych oszczędności, żeby cieszyć się własną firmą. Franczyza MEON EMS to pomysł na biznes do 100 tysięcy złotych, ale może wystarczyć Ci jeszcze niższa kwota.

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania lub leasingu

Potrzebujesz pomocy w pozyskiwaniu dotacji? Otrzymasz ją od nas! Dzięki dotacji jeszcze szybciej pojawisz się na rynku.

Doradztwo w doborze sprzętu fitness

Przekazywanie wiedzy to nasz obowiązek względem franczyzobiorcy. Podpowiemy Ci, w jaki sposób urządzić studio, żeby wyróżnić się na tle konkurencji. Poznasz niezbędne elementy wyposażenia lokalu, dzięki którym Twoi klienci będą się w nim dobrze czuli. Dowiesz się, które sprzęty są wyjątkowo ważne, a z których ewentualnie możesz zrezygnować bez szkody dla komfortu osób ćwiczących.

Udostępnimy Ci materiały marketingowe

Jako przyszły przedsiębiorca z pewnością wiesz, jak ważna jest reklama, która pozwala dotrzeć do nowego klienta. Trzeba zaprezentować się w sieci, ale być też widocznym w mieście, w którym prowadzisz studio. Otrzymasz od nas marketingowe wsparcie – pojawisz się w sieci, ponieważ przygotujemy stronę-wizytówkę Twojego studia. Internet to jednak nie wszystko, dlatego oprócz reklamy w sieci zyskasz różnorodne elementy identyfikacji wizualnej, na przykład ulotki. Dzięki wielotorowemu działaniu marketingowemu Twoja konkurencja pozostanie w tyle. Reklamy w sieci i offline przyczynią się do zwiększenia grona osób ćwiczących pod okiem wykwalifikowanych trenerów w Twoim studiu.

Dzielimy się wiedzą na temat prowadzenia biznesu i pozyskiwania klientów

Pomożemy Ci dotrzeć do grupy docelowej, w trakcie trwania umowy skorzystasz w razie potrzeby ze wsparcia praktyków biznesu. Własna firma wiąże się z prowadzeniem dokumentacji. Ułatwimy Ci to, udostępniając różne narzędzia. Otrzymasz między innymi kwestionariusze osobowe, które są przeznaczone dla nowych uczestników zajęć. Podpowiemy Ci też, w jaki sposób przygotować trening próbny dla klienta premium.

Udzielamy stałego dostępu do bazy wiedzy z zakresu prowadzenia treningu EMS

Dbanie o reklamowanie usług, skrupulatne prowadzenie dokumentacji oraz dbałość o wygląd i wyposażenie studia są bez wątpienia ważne. Najważniejsze jednak są treningi, które muszą być prowadzone w sposób bezpieczny dla uczestników zajęć. Korzystanie z systemu MEON EMS wymaga wiedzy, którą Twoja kadra zdobędzie na organizowanych przez nas szkoleniach. Podczas takich zajęć personel pozna więcej teorii na temat wykorzystania impulsów elektrycznych podczas ćwiczeń. Dowie się również więcej o praktycznych elementach treningu, a przede wszystkim nauczy korzystania z systemu. Szkolenie przygotuje kadrę do prowadzenia bezpiecznych i skutecznych treningów, z których klienci będą chętnie korzystać.