MEON EMS > Baza wiedzy > Franczyza w małym mieście? Sprawdź MEON EMS

Franczyza w małym mieście? Sprawdź MEON EMS

Franczyza w małym mieście? Sprawdź MEON EMS

Małe miasto pozwala budować wyjątkową więź z klientami, a poza tym wiąże się z mniejszą konkurencją. Chcesz otworzyć własny biznes? Zdecyduj się na sprawdzoną franczyzę i otwórz studio MEON EMS, które przyciągnie klientów dzięki innowacyjnej metodzie ćwiczeń. Dowiedz się więcej o samym systemie oraz warunkach, jakie trzeba spełnić, żeby otworzyć franczyzę za mniej niż 40 tysięcy złotych.

Franczyza studia MEON EMS – dlaczego warto?

Franczyza pozwala wejść na rynek z niedużym wkładem finansowym. Koszt otworzenia siłowni tradycyjnej byłby znacznie wyższy. Franczyza zapewnia niską barierę wejścia na rynek, a przede wszystkim gwarantuje pomoc doświadczonych osób. Decydując się na otwarcie studia MEON EMS w modelu franczyzowym, zyskujesz wsparcie, na przykład marketingowe. Otrzymasz gotową stronę internetową dla Twojego studia – będzie spójna z marką MEON EMS. Zyskasz też różnorodne elementy identyfikacji wizualnej, a wśród nich znajdują się ulotki czy okleiny na witrynę studia. Wsparcie merytoryczne to jednak nie wszystko. Zadbamy o to, żeby jakość treningów oferowanych przez Twoje studio była jak najwyższa. To możliwe dzięki szkoleniom dla trenerów personalnych. Każdy trener prowadzący zajęcia musi być bowiem certyfikowany – to gwarancja, że potrafi planować i prowadzić trening personalny oraz umie obsługiwać system MEON EMS.

System MEON EMS – z czego się składa?

Szkolenia dla trenerów personalnych dają gwarancję, że doskonale znają oni system MEON EMS i potrafią go obsługiwać. To nowoczesny system, który Twoim klientom zapewni nie tylko szybkie rezultaty, lecz także wygodę podczas ćwiczeń. System MEON EMS składa się z kombinezonu wyposażonego w polimerowe diody najnowszej generacji, konektora oraz aplikacji obsługiwanej przez trenera. Aplikacja umożliwia specjaliście pracę z kilkoma osobami jednocześnie, jest łatwa do sterowania, a zasięg połączenia wynosi aż 50 m.

Dlaczego warto otworzyć studio MEON EMS w małym mieście?

Zgiełk ogromnych miast nie jest dla każdego, dlatego wciąż wiele aktywnych osób zamieszkuje mniejsze miejscowości. Zdarza się, że muszą dojeżdżać do pracy wiele kilometrów, dlatego chętnie skorzystają z treningów, które trwają jedynie pół godziny, a poza tym wystarczy uczęszczać na nie dwa razy w tygodniu. Koszt otwarcia siłowni z treningami EMS w małym mieście jest znacznie niższy niż w dużej miejscowości. Zdecydowanie niższe są przecież koszty najmu. Dodatkowo franczyza studia MEON EMS nie wiąże się z dużym wkładem własnym – wystarczy około 40 tysięcy złotych. To rozwiązanie dla osób, które marzą o pracy na własny rachunek, ale nie mają jeszcze wielkiego kapitału. Partnerskie zasady, wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu oraz niewielki wkład własny sprawiają, że otwarcie oraz prowadzenie studia z treningiem EMS będzie dla Ciebie świetną przygodą, a jednocześnie inwestycją przynoszącą wymierne korzyści.