MEON EMS > Baza wiedzy > Franczyza w małym mieście? Sprawdź MEON EMS

Franczyza w małym mieście? Sprawdź MEON EMS

Franczyza w małym mieście? Sprawdź MEON EMS

Małe miasto pozwala budować wyjątkową więź z klientami, a poza tym wiąże się z mniejszą konkurencją. Chcesz otworzyć własny biznes? Zdecyduj się na sprawdzoną franczyzę i otwórz studio MEON EMS. Taka franczyza w małym mieście przyciągnie klientów dzięki innowacyjnej metodzie ćwiczeń. Dowiedz się więcej o samym systemie oraz warunkach, jakie trzeba spełnić, żeby otworzyć franczyzę za mniej niż 40 tysięcy złotych.

Franczyza studia MEON EMS – dlaczego warto?

Franczyza pozwala wejść na rynek z niedużym wkładem finansowym. Koszt otworzenia siłowni tradycyjnej byłby znacznie wyższy. Zastanawiając się więc, co warto otworzyć w małym mieście, weź pod uwagę studio oferujące trening EMS.

Ta franczyza z małym wkładem zapewnia niską barierę wejścia na rynek, a przede wszystkim gwarantuje pomoc doświadczonych osób. Decydując się na otwarcie studia MEON EMS w modelu franczyzowym, zyskujesz wsparcie, na przykład marketingowe. Otrzymasz gotową stronę internetową dla Twojego studia – będzie spójna z marką MEON EMS. Zyskasz też różnorodne elementy identyfikacji wizualnej, a wśród nich znajdują się ulotki czy okleiny na witrynę studia. Wsparcie merytoryczne to jednak nie wszystko. Zadbamy o to, żeby jakość treningów oferowanych przez Twoje studio była jak najwyższa. To możliwe dzięki szkoleniom dla trenerów personalnych. Każdy trener prowadzący zajęcia musi być bowiem certyfikowany – to gwarancja, że potrafi planować i prowadzić trening personalny oraz umie obsługiwać system MEON EMS. Nie zastanawiaj się więc dłużej, co otworzyć w małym mieście. Wybierz bezpieczny sposób na biznes!

System MEON EMS – z czego się składa?

Szkolenia dla trenerów personalnych dają gwarancję, że doskonale znają oni system MEON EMS i potrafią go obsługiwać. To nowoczesny system, który Twoim klientom zapewni nie tylko szybkie rezultaty, lecz także wygodę podczas ćwiczeń. System MEON EMS składa się z kombinezonu wyposażonego w polimerowe diody najnowszej generacji, konektora oraz aplikacji obsługiwanej przez trenera. Aplikacja umożliwia specjaliście pracę z kilkoma osobami jednocześnie, jest łatwa do sterowania, a zasięg połączenia wynosi aż 50 m.

Dlaczego warto otworzyć studio MEON EMS w małym mieście?

Zgiełk ogromnych miast nie jest dla każdego, dlatego wciąż wiele aktywnych osób zamieszkuje mniejsze miejscowości. Zdarza się, że muszą dojeżdżać do pracy wiele kilometrów, dlatego chętnie skorzystają z treningów, które trwają jedynie pół godziny, a poza tym wystarczy uczęszczać na nie dwa razy w tygodniu. Koszt otwarcia studia z treningami EMS w małym mieście jest znacznie niższy niż w dużej miejscowości i niższy niż w przypadku otwarcia tradycyjnej siłowni, ponieważ wystarczy lokal o mniejszym metrażu. Zdecydowanie niższe są przecież koszty najmu. Dodatkowo franczyza studia MEON EMS nie wiąże się z dużym wkładem własnym – wystarczy około 40 tysięcy złotych. To rozwiązanie dla osób, które marzą o pracy na własny rachunek, ale nie mają jeszcze wielkiego kapitału. Partnerskie zasady, wsparcie na każdym etapie prowadzenia biznesu oraz niewielki wkład własny sprawiają, że otwarcie oraz prowadzenie studia z treningiem EMS będzie dla Ciebie świetną przygodą, a jednocześnie inwestycją przynoszącą wymierne korzyści. Franczyza z małym wkładem pozwoli Ci zapomnieć o etacie, który nie daje satysfakcji.

Co warto otworzyć w małym mieście? Studio z treningiem EMS!

Zastanawiając się, co otworzyć w małym mieście, weź pod uwagę studio oferujące treningi EMS. Jest więcej zalet takiego rozwiązania niż te wymienione wyżej. Przede wszystkim treningi EMS są skierowane do mnóstwa osób. Mogą korzystać z nich zarówno kobiety, jak i mężczyźni, osoby młodsze i starsze. Warto wiedzieć, że taka franczyza w małym mieście zainteresuje osoby o różnej kondycji. Jest bowiem świetnym rozwiązaniem zarówno dla osób bardzo doświadczonych w sporcie, jak i tych, które przez lata nie ćwiczyły i zupełnie nie mają kondycji.

Z zajęć z doświadczonym trenerem skorzystają osoby, którym zajęcia na tradycyjnej siłowni przestały już przynosić widoczne efekty. W przypadku ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji można osiągnąć dużą intensywność i w ten sposób znów zacząć zauważać zmiany w sylwetce.

To też propozycja dla osób, które nie przepadają za tradycyjną siłownią, boją się zbyt silnego obciążenia stawów czy kręgosłupa i po prostu nie potrafią same zdecydować, jakie ćwiczenia będą dla nich dobre i pozwolą uzyskać oczekiwane efekty. Kiedy motywacja jest duża, łatwo przecież przesadzić na treningu na siłowni, a to prosta droga do urazów. Studio z treningiem EMS daje możliwość ćwiczenia wyłącznie w obecności specjalisty, który dobiera do potrzeb intensywność impulsów. Obecność trenera przy każdym treningu to też dla wielu osób, które rzadko ćwiczą i nie mają zbyt dobrej kondycji, gwarancja zwiększonego bezpieczeństwa. Możliwość skierowania oferty do tak dużego grona osób to gwarancja zainteresowania Twoim biznesem, a tym samym uzyskiwania dochodów.

Franczyza z małym wkładem, w małym mieście – podsumowanie

Jak widzisz, warto otworzyć franczyzę w małym mieście, z małym wkładem. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni cieszą się coraz większą popularnością, a nowoczesnych metod na zrzucanie zbędnych kilogramów szukają mieszkańcy zarówno dużych, jak i małych miast. To doskonały sposób na wysmuklenie sylwetki dla tych, którzy nie mają zbyt wiele czasu, nie przepadają za tradycyjną siłownią lub przestają zauważać efekty uczęszczania na nią. Dzięki otwarciu studia EMS zyskasz więc możliwość dotarcia do zróżnicowanych grup klientów, a to przełoży się na konkretne, finansowe wyniki. Wystarczy, że zadbasz o dopilnowanie kilku kwestii, a my pomożemy Ci administracyjnie, marketingowo i merytorycznie. Nawet z niewielkim wkładem finansowym możesz zdecydować się na franczyzę, która da mnóstwo satysfakcji i pozwoli Ci prowadzić własny biznes.