MEON EMS > Baza wiedzy > Pomysł na własny biznes w małym mieście – to się da zrobić!

Pomysł na własny biznes w małym mieście – to się da zrobić!

Pomysł na własny biznes w małym mieście – to się da zrobić!

Mniejsze miejscowości to również mniejsza konkurencja, a co najważniejsze, możliwość budowania wyjątkowych relacji z klientami. Pomysł na biznes w małym mieście? Możesz zacząć zupełnie od zera lub postawić na sprawdzoną franczyzę, taką jak franczyza MEON EMS, która umożliwia stworzenie studia EMS. Czym jest system EMS i jak skorzystać na nim w małym mieście dzięki franczyzie? Oto co musisz wiedzieć!

Opłacalny biznes w małej miejscowości

Od lat obserwujemy migrację do dużych ośrodków miejskich, ale przecież nie każdego pociąga zgiełk wielkich miast. W małych miastach również można się rozwijać, tym bardziej, jeśli dodatkowo mamy odpowiedni pomysł. Wbrew pozorom mniejsze miejscowości to dobre środowisko dla biznesu. Nie chodzi wyłącznie o mniejszą konkurencję, czy relacje z klientami, które w mniejszych ośrodkach są bliższe. W mniejszych miastach koszty prowadzenia firmy mogą być znacznie niższe. Wystarczy wspomnieć o tym, jak horrendalny może być koszt najmu pomieszczenia w dużym mieście. Do tego dochodzą również inne opłaty. Opłacalny biznes w małym mieście jest więc jak najbardziej możliwy. Pomysł na biznes w małym mieście? Możliwości jest wiele. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym biznesie, w przypadku którego rozpoczęcie działalności nie wiąże się z potrzebą posiadania ogromnego kapitału, a przy tym kręci Cię sport, franczyza MEON EMS może być doskonałym wyborem. Na czym polega?

Pomysł na biznes w małym mieście? Studio EMS!

EMS (z ang. electrical muscle stimulation) to innowacyjna metoda treningowa, która oprócz ćwiczeń wykorzystuje urządzenia do elektrostymulacji mięśni. Dzięki dopasowanym impulsom elektrycznym pobudzającym nasz organizm trening EMS przynosi znakomite rezultaty. Podczas takiego treningu spalamy więcej kalorii, nawet jeśli sam trening nie jest szczególnie intensywny. Metoda EMS od lat cieszy się dużą popularnością wśród sportowców i fizjoterapeutów. Studia EMS powstają jak grzyby po deszczu w Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej, a moda na trening EMS dociera do Polski w tempie, które nie pozostawia wątpliwości, że elektrostymulacja mięśni to przyszłość fitness. Co ważne, metoda EMS jest bezpieczna, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami. Trening EMS nie naraża Cię na kontuzje. To jedna z najmniej urazowych form aktywności fizycznej. Pół godziny takiego treningu dwa razy w tygodniu jest w stanie zastąpić od czterech do nawet pięciu półtoragodzinnych, klasycznych sesji treningowych. Właśnie dlatego metoda EMS jest często wybierana przez osoby ciężko pracujące i mające ograniczony czas.

Franczyza MEON EMS – pomoc w prowadzeniu własnego biznesu

Zastanawiając się nad założeniem własnej działalności gospodarczej, weź pod uwagę model franczyzowy. W pełni własnym biznesie podejmiesz większe ryzyko, a Twoje zaplecze finansowe musi być duże. Dobry pomysł nie jest wystarczający. Franczyza MEON EMS pozwoli Ci rozpocząć biznes w naszym kraju, nawet jeśli Twój kapitał początkowy nie jest zbyt duży.

Założenie własnego biznesu czy franczyza?

Chcąc rozpocząć swój biznes, wiele osób zastanawia się, co wybrać: w stu procentach własną firmę czy skorzystać z modelu franczyzowego. Szukając dobrego pomysłu na biznes z małym kapitałem, warto postawić na to drugie rozwiązanie. Dzięki ogromnej wiedzy franczyzodawcy można rozpocząć działalność obarczoną znacznie mniejszym ryzykiem. Taki sposób na prowadzenie biznesu ma mnóstwo zalet, a łatwiejszy start i skorzystanie z rozpoznawalnej już marki to jedne z największych korzyści. Warto zastanowić się nad otwarciem nowoczesnego miejsca do ćwiczeń. Uzyska ono duże zainteresowanie zarówno w dużych, jak i małych miejscowościach. Franczyza MEON EMS to ciekawy pomysł na biznes, o którym zdecydowanie warto pomyśleć.

Dlaczego franczyza MEON EMS?

Chcesz rozpocząć własny biznes i szybko zacząć zarabiać, ale masz niewielkie zaplecze finansowe? Dowiedz się więcej o franczyzie MEON EMS.

Powierzchnia lokalu od 60 m2

Mieszkasz w mieście, w którym za wynajem lokalu obowiązują wysokie opłaty? Obawiasz się, że to szybko zniszczy Twój wymarzony biznes? Nie musisz decydować się na ogromną przestrzeń. Do prowadzenia biznesu w oparciu o model franczyzowy z MEON EMS wystarczy Ci lokal o powierzchni od 60 m2. Będzie on odpowiednim rozwiązaniem nie tylko w dużych, lecz także małych miastach. Taka przestrzeń odpowie na potrzeby mieszkańców.

Niewielki wkład własny

Warto spróbować biznesu w oparciu o model franczyzowy, ponieważ możesz rozpocząć go z niewielkim kapitałem. Potrzebujesz kilkudziesięciu tysięcy złotych, co nie jest dużą kwotą, biorąc pod uwagę to, że dostaniesz gotowy przepis na udany biznes.

Pomoc w uzyskaniu dofinansowania lub leasingu

Nie wiesz, od czego zacząć i jak zdobyć pieniądze? Współpraca z nami to gwarancja pomocy w każdej sytuacji. Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie lub leasing, dzięki czemu biznes rozpoczniesz jeszcze szybciej.

Doradztwo w doborze sprzętu fitness

Przekażemy Ci nasze doświadczenie również podczas urządzania studia treningowego. Dowiesz się, jaki sprzęt fitness wybrać, żeby odpowiadał na potrzeby mieszkańców. Ciekawe propozycje, które od nas otrzymasz, pomogą Ci urządzić przestrzeń komfortową dla klientów.

Udostępnimy Ci materiały marketingowe

Własna firma wiąże się z koniecznością stosowania reklam, które sprawią, że konkurencja będzie daleko w tyle za Tobą. Internet to z pewnością miejsce, w którym warto zaznaczyć swoją obecność, ale przydatne są też inne materiały marketingowe. Od nas otrzymasz materiały, które sprawią, że Twój biznes na lokalnym rynku stanie się widoczny. Otrzymasz też stronę internetową – będzie to wizytówka studia. Do odbiorców dotrzesz w mediach społecznościowych, ale skorzystasz też z ulotek od nas, dzięki którym przekonasz mieszkańców Twojej miejscowości, że warto odwiedzić studio.

Dzielimy się wiedzą na temat prowadzenia biznesu i pozyskiwania klientów

Strona internetowa oraz rozmaite elementy identyfikacji wizualnej to nie wszystko. Żeby prowadzić dobrze prosperujący biznes, potrzebujesz rozwiązań, które pomogą Ci pozyskiwać klientów, a tym samym umożliwią zarabianie pieniędzy. Uzyskasz od nas mnóstwo pomysłów, na przykład dowiesz się, jak przygotować trening próbny dla klienta premium. W danej branży konieczne jest prowadzenie dokumentacji. Udostępnimy Ci między innymi kwestionariusze dla nowych klientów.

Udzielamy stałego dostępu do bazy wiedzy z zakresu prowadzenia treningu EMS

Dzięki nam dowiesz się, od czego zacząć, zyskasz sprawdzone pomysły na biznes w swoim mieście, Twoje studio zostanie zauważone na lokalnym rynku dzięki materiałom marketingowym, a dzięki promocji w internecie dotrzesz do większej liczby klientów. Tym, co jest jednak najważniejsze w studiu, jest umiejętność prowadzenia treningu EMS. Nie musisz szukać szkoleń na własną rękę. Wykorzystasz doświadczenie naszych specjalistów, którzy podczas szkoleń przedstawią Twojej kadrze wszystkie niezbędne informacje dotyczące korzystania z impulsów elektrycznych. Dzięki temu pracownicy będą prowadzili zajęcia nie tylko skutecznie, lecz także bezpiecznie.