MEON EMS > Baza wiedzy > Pomysł na własny biznes w małym mieście – to się da zrobić!

Pomysł na własny biznes w małym mieście – to się da zrobić!

Pomysł na własny biznes w małym mieście – to się da zrobić!

Mniejsze miejscowości to również mniejsza konkurencja, a co najważniejsze, możliwość budowania wyjątkowych relacji z klientami. Pomysł na biznes w małym mieście? Możesz zacząć zupełnie od zera lub postawić na sprawdzoną franczyzę, taką jak franczyza MEON EMS, która umożliwia stworzenie studia EMS. Czym jest system EMS i jak skorzystać na nim w małym mieście dzięki franczyzie? Oto co musisz wiedzieć!

Opłacalny biznes w małym mieście

Od lat obserwujemy migrację do dużych ośrodków miejskich, ale przecież nie każdego pociąga zgiełk wielkich miast. W małych miastach również można się rozwijać, tym bardziej, jeśli dodatkowo mamy odpowiedni pomysł. Wbrew pozorom mniejsze miejscowości to dobre środowisko dla biznesu. Nie chodzi wyłącznie o mniejszą konkurencję, czy relacje z klientami, które w mniejszych ośrodkach są bliższe. W mniejszych miastach koszty prowadzenia firmy mogą być znacznie niższe. Wystarczy wspomnieć o tym, jak horrendalny może być koszt najmu pomieszczenia w dużym mieście. Do tego dochodzą również inne opłaty. Opłacalny biznes w małym mieście jest więc jak najbardziej możliwy. Pomysł na biznes w małym mieście? Możliwości jest wiele. Jeśli zależy Ci na sprawdzonym biznesie, w przypadku którego rozpoczęcie działalności nie wiąże się z potrzebą posiadania ogromnego kapitału, a przy tym kręci Cię sport, franczyza MEON EMS może być doskonałym wyborem. Na czym polega?

Pomysł na biznes w małej miejscowości? Studio EMS!

EMS (z ang. electrical muscle stimulation) to innowacyjna metoda treningowa, która oprócz ćwiczeń wykorzystuje urządzenia do elektrostymulacji mięśni. Dzięki dopasowanym impulsom elektrycznym pobudzającym nasz organizm trening EMS przynosi znakomite rezultaty. Podczas takiego treningu spalamy więcej kalorii, nawet jeśli sam trening nie jest szczególnie intensywny. Metoda EMS od lat cieszy się dużą popularnością wśród sportowców i fizjoterapeutów. Studia EMS powstają jak grzyby po deszczu w Niemczech i innych krajach Europy Zachodniej, a moda na trening EMS dociera do Polski w tempie, które nie pozostawia wątpliwości, że elektrostymulacja mięśni to przyszłość fitness. Co ważne, metoda EMS jest bezpieczna, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami. Trening EMS nie naraża Cię na kontuzje. To jedna z najmniej urazowych form aktywności fizycznej. Pół godziny takiego treningu dwa razy w tygodniu jest w stanie zastąpić od czterech do nawet pięciu półtoragodzinnych, klasycznych sesji treningowych. Właśnie dlatego metoda EMS jest często wybierana przez osoby ciężko pracujące i mające ograniczony czas.

Franczyza MEON EMS

Co otworzyć w małej miejscowości? Jaki jest najlepszy pomysł na biznes w małym mieście? Nasza propozycja to franczyza MEON EMS – projekt franczyzowy, w ramach którego możesz założyć własne studio EMS, korzystając z marki, know-how i kompleksowego wsparcia MEON EMS. Studio EMS to opłacalny biznes w małym mieście z niskim progiem wejścia. Nie wymagamy dużych nakładów finansowych. Nasza franczyza to propozycja skierowana do osób chcących się rozwijać, którym zależy na pracy na własny rachunek, ale też na pomocy np. w kwestii marketingu. Dzielimy się z naszymi franczyzobiorcami wiedzą również na tym polu. Udostępnimy Ci wszystkie logotypy i inne niezbędne materiały, pomożemy ze stroną internetową, przygotowaniem ulotek, plakatów itp. Możesz liczyć na nasze wsparcie również w kwestii social media. Przekażemy Ci wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia dokumentacji wraz ze wzorami umów. Z nami osiągniesz wymierne korzyści. Franczyza MEON EMS to transparentny i nowoczesny pomysł na firmę. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą franczyzową!