MEON EMS > Baza wiedzy > Nowoczesny i profesjonalny sprzęt do klubu fitness – MEON EMS

Nowoczesny i profesjonalny sprzęt do klubu fitness – MEON EMS

Nowoczesny i profesjonalny sprzęt do klubu fitness – MEON EMS

Wyróżnij studio fitness spośród innych miejsc do treningu w Twoim mieście. Zrobisz to, decydując się na profesjonalny sprzęt do prowadzenia ćwiczeń z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni. Treningi EMS cieszą się dużym zainteresowaniem różnych grup odbiorców. W nowoczesnym kombinezonie MEON EMS mogą bowiem ćwiczyć osoby początkujące, zaawansowane, a także sportowcy po kontuzjach. Treningi z elektrostymulacją mięśni sprawią więc, że Twoja oferta będzie skierowana do szerokiej grupy odbiorców.

Nowoczesny kombinezon MEON EMS

Ważnym elementem systemu MEON EMS jest kombinezon, który został zaprojektowany przez specjalistów. Jeszcze do niedawna do treningu z elektrostymulacją mięśni wykorzystywano niewygodną kamizelkę. System MEON EMS wykorzystuje przylegający do ciała, komfortowy kombinezon, który gwarantuje swobodę ruchów. Idealnie dopasowany do sylwetki kombinezon ma polimerowe elektrody najnowszej generacji – gwarantują one precyzyjną stymulację, a przed użyciem nie wymagają zwilżania. Strój jest dostępny w 6 rozmiarach, co pozwala na bezproblemowe dopasowanie go do sylwetki. Nowoczesny kombinezon MEON EMS nadaje się do prania w pralce, co ułatwia utrzymanie go w czystości.

Konektor i aplikacja – niezbędne elementy do przeprowadzenia treningu z elektrostymulacją mięśni

Nowoczesny kombinezon MEON EMS to nie wszystko, co jest potrzebne do treningu z elektrostymulacją mięśni. Niezbędnym gadżetem jest konektor – to akcesorium, które wkłada się do kieszeni, żeby generowało i rozsyłało impulsy elektryczne. Opływowa obudowa sprawia, że akcesorium nie przeszkadza podczas treningu. Konektor będący sercem systemu MEON EMS wyróżnia się zasięgiem pracy do 50 metrów. Nad osobą ćwiczącą podczas każdej sesji treningowej czuwa trener, który obsługuje aplikację i dobiera moc i częstotliwość impulsów. Została ona zaprojektowana przez doświadczonych trenerów EMS oraz inżynierów. Aplikacja charakteryzuje się intuicyjnym, przyjaznym interfejsem. Można wybrać w niej programy masujące, relaksujące oraz ujędrniające. Przy pomocy aplikacji trener może z łatwością prowadzić treningi grupowe.

Dowiedz się więcej o franczyzie

Rozwinięcie własnego studia fitness przy pomocy systemu MEON EMS to doskonały pomysł na wzbogacenie oferty, która trafi do szerokiej grupy odbiorców. Możesz również zdecydować się na prowadzenie biznesu na podstawie modelu franczyzowego, który zapewnia łatwe wejście na rynek przy niewielkim budżecie i gwarantuje wskazówki na każdym etapie rozwijania studia. Franczyza wiąże się z uzyskaniem wsparcia merytorycznego, a także marketingowego. Otrzymasz materiały promocyjne, stronę internetową oraz elementy identyfikacji wizualnej, na przykład ulotki. Wsparcie będzie również polegało na prowadzeniu szkoleń dla personelu. Franczyza to też gwarancja otrzymania wsparcia administracyjnego, na przykład narzędzi do prowadzenia dokumentacji.