MEON EMS > Baza wiedzy > MEON EMS – franczyza do 50 tys zł

MEON EMS – franczyza do 50 tys zł

MEON EMS – franczyza do 50 tys zł

Prowadzenie biznesu może być łatwiejsze, niż myślisz. Wystarczy, że zdecydujesz się na model franczyzowy, dzięki któremu zapomnisz o barierze utrudniającej wejście na rynek. Zyskasz potrzebne narzędzia, wiedzę oraz wsparcie od doświadczonych osób. Pomysłem na franczyzę do 50 tys. jest prowadzenie studia MEON EMS Impulse Training, czyli miejsca, w którym każdy będzie mógł poprawić kondycję, wzmocnić mięśnie oraz zawalczyć o piękniejszą, smuklejszą sylwetkę. Dowiedz się więcej o franczyzie do 50 tys. zł na rok 2021.

Franczyza MEON EMS – dlaczego warto?

Model franczyzowy prowadzenia biznesu to rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić firmę, ale brakuje im pomysłu. Polega on na ścisłej współpracy franczyzobiorcy oraz franczyzodawcy. Każda ze stron daje coś od siebie oraz zyskuje, dlatego to sytuacja win-win. Franczyza MEON EMS umożliwi Ci wejście na rynek z niewielkim wkładem własnym – wystarczy mniej niż 50 tysięcy złotych, żeby cieszyć się wolnością, którą daje prowadzenie biznesu. Skorzystanie z wiedzy doświadczonego franczyzodawcy pozwoli Ci uniknąć wszelkich obaw związanych z wprowadzaniem na rynek zupełnie nieznanej marki. Współpraca z doświadczonymi specjalistami to gwarancja szybkiego zwrotu inwestycji.

Franczyza do 50 tys. – co otrzymasz?

Zastanawiając się, jaki biznes otworzyć za 50 tys., weź pod uwagę franczyzę MEON EMS. Warto, ponieważ otrzymasz wiele wsparcia, na przykład marketingowego. Zyskasz stronę internetową dla Twojego studia, a także wszystkie niezbędne elementy identyfikacji wizualnej, na przykład ulotki czy okleiny na witrynę studia. Biznes do 50 tys. to także wsparcie administracyjne – otrzymasz między innymi kompleksowe narzędzia do prowadzenia dokumentacji. Współpraca na zasadach franczyzy opiera się również o wsparcie merytoryczne – Twój personel będzie odpowiednio przygotowany do prowadzenia treningów z systemem MEON EMS.

Franczyza do 50 tys. zł na rok 2021 – gdzie otworzyć studio?

Treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni stają się coraz popularniejsze. Są kierowane do osób w różnym wieku i o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Spełnią oczekiwania osób zapracowanych oraz chcących spróbować nowej formy aktywności. Aktywność ma więc dużą grupę odbiorców, dlatego studio MEON EMS możesz założyć zarówno w małym, jak i dużym mieście. Biznes do 50 tys. zł świetnie sprawdzi się w niewielkiej miejscowości, gdzie koszty wynajmu lokalu są mniejsze, a konkurencji nie ma zbyt wiele. Duża część osób z małych miast jest zmuszona dojeżdżać do pracy wiele kilometrów, a przez to ma ograniczoną ilość czasu na ćwiczenia. Zajęcia w studiu MEON EMS trwają tylko pół godziny, więc okażą się dla takich osób idealnym rozwiązaniem. Franczyza do 50 tys. zł sprawdzi się również w dużym mieście. Tempo życia w takich miejscowościach sprawia, że wiele osób poszukuje sposobów na aktywność, która nie trwa wiele czasu, a pozwala cieszyć się wieloma efektami. Właśnie takie są treningi EMS, które przypadną do gustu zapracowanym osobom.