MEON EMS > Baza wiedzy > MEON EMS – franczyza do 50 tys zł

MEON EMS – franczyza do 50 tys zł

MEON EMS – franczyza do 50 tys zł

Prowadzenie biznesu może być łatwiejsze, niż myślisz. Wystarczy, że zdecydujesz się na model franczyzowy, dzięki któremu zapomnisz o barierze utrudniającej wejście na rynek. Zyskasz potrzebne narzędzia, wiedzę oraz wsparcie od doświadczonych osób. Pomysłem na franczyzę do 50 tys. jest prowadzenie studia MEON EMS Impulse Training, czyli miejsca, w którym każdy będzie mógł poprawić kondycję, wzmocnić mięśnie oraz zawalczyć o piękniejszą, smuklejszą sylwetkę. Dowiedz się więcej o franczyzie do 50 tys. zł na rok 2021.

Franczyza MEON EMS – dlaczego warto?

Model franczyzowy prowadzenia biznesu to rozwiązanie dla osób, które chcą prowadzić firmę, ale brakuje im pomysłu. Polega on na ścisłej współpracy franczyzobiorcy oraz franczyzodawcy. Każda ze stron daje coś od siebie oraz zyskuje, dlatego to sytuacja win-win. Franczyza MEON EMS umożliwi Ci wejście na rynek z niewielkim wkładem własnym – wystarczy mniej niż 50 tysięcy złotych, żeby cieszyć się wolnością, którą daje prowadzenie biznesu. Skorzystanie z wiedzy doświadczonego franczyzodawcy pozwoli Ci uniknąć wszelkich obaw związanych z wprowadzaniem na rynek zupełnie nieznanej marki. Współpraca z doświadczonymi specjalistami to gwarancja szybkiego zwrotu inwestycji. Wprowadzenie na rynek zupełnie nowej marki jest ryzykowne. Tymczasem biznes oparty o model franczyzowy wiąże się z mniejszym ryzykiem. Skorzystasz przecież z marki, która jest już znana, a klienci mają do niej zaufanie. Jest to też biznes na każdą kieszeń. Własna firma polegająca na otwarciu tradycyjnej siłowni byłaby znacznie bardziej kosztowna.

Franczyza do 50 tys. – co otrzymasz?

Zastanawiając się, jaki biznes otworzyć za 50 tys., weź pod uwagę franczyzę MEON EMS. Warto, ponieważ otrzymasz wiele wsparcia, na przykład marketingowego. Zyskasz stronę internetową dla Twojego studia, a także wszystkie niezbędne elementy identyfikacji wizualnej, na przykład ulotki czy okleiny na witrynę studia.

Biznes do 50 tys. to także wsparcie administracyjne – otrzymasz między innymi kompleksowe narzędzia do prowadzenia dokumentacji. Dostaniesz także regulamin współpracy ze studiem. Otrzymasz kwestionariusze osobowe dla nowych klientów oraz kartę przeciwwskazań do treningu. Pakiet franczyzowy zawiera też nieustanne wsparcie merytoryczne w trakcie trwania umowy. Cyklicznie organizujemy również spotkania właścicieli studiów – dzięki takim spotkaniom możesz rozwijać własny biznes.

Współpraca na zasadach franczyzy opiera się również o wsparcie merytoryczne – Twój personel będzie odpowiednio przygotowany do prowadzenia treningów z systemem MEON EMS. Odpowiednio przygotujemy kadrę do obsługiwania i utrzymania klienta premium. Przygotujemy Twoich pracowników do przeprowadzenia próbnego treningu z klientem premium. Przekażemy wiedzę dotyczącą personalizowanych zajęć EMS. Zadbamy o to, żeby treningi prowadzone w Twoim studiu wyróżniały się wysoką jakością, a klienci chętnie na nie wracali. Będzie to zasługą wykwalifikowanych trenerów personalnych. Na firmę składają się przecież ludzie i to na ich kwalifikacje zwracamy ogromną uwagę. Trenerzy muszą być certyfikowani. Będzie to gwarancją, że potrafi on prowadzić zajęcia i doskonale wie, w jaki sposób obsługiwać system MEON EMS i jak dobierać impulsy elektryczne do ćwiczącej osoby. Prowadzone w Twoim studiu zajęcia będą więc skuteczne, a jednocześnie bezpieczne.

Franczyza do 50 tys. zł na rok 2021 – gdzie otworzyć studio?

Treningi z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni stają się coraz popularniejsze. Są kierowane do osób w różnym wieku i o zróżnicowanym stopniu zaawansowania. Spełnią oczekiwania osób zapracowanych oraz chcących spróbować nowej formy aktywności. Aktywność ma więc dużą grupę odbiorców, dlatego studio MEON EMS możesz założyć zarówno w małym, jak i dużym mieście.

Biznes do 50 tys. zł świetnie sprawdzi się w niewielkiej miejscowości, gdzie koszty wynajmu lokalu są mniejsze, a konkurencji nie ma zbyt wiele. Jest to więc nisza rynkowa, którą warto wypełnić ciekawą ofertą. Duża część osób z małych miast jest zmuszona dojeżdżać do pracy wiele kilometrów, a przez to ma ograniczoną ilość czasu na ćwiczenia. Zajęcia w studiu MEON EMS trwają tylko pół godziny, więc okażą się dla takich osób idealnym rozwiązaniem. Dodatkowo wystarczy na nie uczęszczać jedynie dwa razy w tygodniu, co dla zabieganych osób będzie zdecydowaną zaletą.

Franczyza do 50 tys. zł sprawdzi się również w dużym mieście. Tempo życia w takich miejscowościach sprawia, że wiele osób poszukuje sposobów na aktywność, która nie trwa wiele czasu, a pozwala cieszyć się wieloma efektami. Właśnie takie są treningi EMS, które przypadną do gustu zapracowanym osobom. W dużych miastach konkurencja miejsc oferujących ćwiczenia jest duża, dlatego warto czymś się wyróżnić. Trening urozmaicony elektrostymulacją mięśni z pewnością zainteresuje więcej osób.

Dlaczego warto otworzyć studio MEON EMS Impulse Training?

Kiedy planujesz prowadzić własny biznes, chcesz przecież, żeby był dochodowy. Warto więc wykorzystywać sprawdzone pomysły. Możesz założyć szkołę języków obcych czy niewielki sklep w ramach licencji franczyzowej. Dysponując kwotą około 50 000 zł, najlepiej wejść jednak we współpracę ze znaną marką taką jak MEON EMS. Prowadząc własny biznes w oparciu o franczyzę, chcesz dotrzeć do jak największej grupy klientów. Założenie studia z ćwiczeniami wykorzystującymi elektrostymulację mięśni dają Ci taką możliwość. Warto ten interes założyć, ponieważ trafia do zróżnicowanej grupy odbiorców – młodszych, starszych, kobiet, mężczyzn. Zajęcia są przeznaczone dla tych, którzy mają coś wspólnego ze sportem na co dzień, a także tych, którzy chcą powrócić do aktywności fizycznej po dłuższej przerwie, na przykład spowodowanej kontuzją. Trafiający do szerokiej grupy odbiorców biznes opłaca się najbardziej.

Popularność wykorzystania elektrostymulacji mięśni w treningu jest coraz większa. Wynika to między innymi z ich skuteczności, a także wielotorowego oddziaływania na ciało. Własny biznes polegający na otwarciu studia MEON EMS Impulse Training będzie dochodowy, ponieważ trafi do osób poszukujących rozmaitych efektów. Zajęcia są przeznaczone dla tych, którzy pragną zrzucić zbędne kilogramy. Są też dla osób, którym zależy na wzmocnieniu mięśni. Oferta studia trafi do wszystkich poszukujących dobrego sposobu na ujędrnienie skóry. Zajęcia z wykorzystaniem impulsów elektrycznych przyczyniają się do redukcji cellulitu. Elektrostymulacja jest też pomocna przy bólach pleców. Może być wykorzystana w treningu osób, które od dawna nie miały zbyt wiele wspólnego ze sportem i potrzebują ogólnej poprawy wydolności.

Własna firma w oparciu o franczyzę MEON EMS to gwarancja partnerskich zasad oraz wsparcia na wszystkich etapach prowadzenia biznesu. Wydatki związane z otwarciem firmy od podstaw są dla wielu osób nie do przeskoczenia. Warto nie rezygnować z marzeń i otworzyć biznes na podstawie czyichś doświadczeń i rad. Franczyza okaże się doskonałą droga do satysfakcjonujących zarobków oraz radości z pracy związanej ze sportem.