MEON EMS > Baza wiedzy > Franczyza za mniej niż 40 tysięcy

Franczyza za mniej niż 40 tysięcy

Franczyza za mniej niż 40 tysięcy

Franczyza pozwala na ekspresowy start – w jej przypadku korzystamy z istniejącej marki, jej rozpoznawalności sprawdzonego i know-how. Czy franczyza zawsze wymaga dużego kapitału? Odpowiedź brzmi: nie. Dobrym przykładem jest franczyza MEON EMS, w ramach której franczyzobiorcy otrzymują możliwość stworzenia studia EMS (metoda EMS to nowoczesna metoda treningowa oparta o elektrostymulację mięśni). Franczyza MEON EMS to pomysł na biznes za 40 tys. zł, a w niektórych przypadkach nawet za jeszcze mniej! Oto dowód na to, że biznes za 40 tys. zł jest możliwy!

Biznes za 40 tys. zł? To możliwe!

Franczyza to najlepsze rozwiązanie dla osób, które wiedzą, że własny biznes jest tym, czym chcą się zajmować, ale nie mają na niego pomysłu. Prowadzenie biznesu na zasadzie franczyzy to przede wszystkim rozwiązanie pewne, sprawdzone i mniej wymagające niż zakładanie nowej firmy od zera. Otrzymując prawo do posługiwania się marką franczyzodawcy, zaczynamy z innego pułapu niż przedsiębiorcy, którzy muszą ciężko pracować na renomę i rozpoznawalność wśród klientów. Wszystko ma jednak swoją cenę. Każda franczyza wymaga zainwestowania określonej kwoty. Jak duża jest to kwota? To zależy. Niektóre projekty franczyzowe mają wysoki próg wejścia. Aby z nich skorzystać, musimy liczyć się z zainwestowaniem pięcio- lub nawet sześciocyfrowej kwoty. Istnieją też jednak tańsze franczyzy, które nie wymagają dużego kapitału. Biznes za 40 tys. zł? To możliwe! Pomysł na biznes za 40 tys. zł lub nawet mniej to np. franczyza MEON EMS. Dzięki niej możesz stworzyć klub fitness, w którym wykorzystywana jest oparta o elektrostymulację mięśni metoda EMS. To nowoczesna, bardzo modna m.in. w Europie Zachodniej praktyka treningowa wykorzystująca nowoczesne urządzenia EMS. Franczyza MEON EMS wykorzystuje autorski system EMS. To perspektywiczna i odznaczająca się niskim progiem wejścia oferta franczyzowa.

Wiele pomysłów na biznes – jedno rozwiązanie – dlaczego franczyza MEON EMS?

Wiele osób chce dbać o sylwetkę, a jednocześnie wielu z nich brakuje na to czasu. Twój lokal może odpowiedzieć na potrzeby takich ludzi. Założenie działalności nie musi być trudne. Jeśli brakuje Ci pomysłu, a chcesz mieć własną firmę, wystarczy, że skorzystasz z doświadczenia osób, które są już długo na rynku w Polsce, a ich produkt czy usługa cieszą się uznaniem.

Powierzchnia lokalu od 60 m2

Obawiasz się, że duży proc. inwestycji pochłonęłyby opłaty za lokal? Możesz zdecydować się na otwarcie studia w lokalu zajmującym już od 60 m2. Inwestycja sprawdzi się zarówno w niewielkiej miejscowości, jak i dużym mieście ze względu na zróżnicowaną grupę odbiorców. Od lokalizacji studia będzie też zależał koszt lokalu.

Niewielki wkład własny od 30 000zł

Jako franczyzobiorca nie potrzebujesz ogromnych kwot na rozpoczęcie działalności. Kilkadziesiąt tys. wystarczy, żeby uniknąć rozmaitych obaw, które pojawiają się podczas wprowadzania na rynek zupełnie nowego rozwiązania. Koszt nie jest wysoki, biorąc pod uwagę ogrom wiedzy i wsparcia, jakie otrzymasz podczas trwania umowy.

Pomożemy Ci uzyskać dofinansowanie lub leasing

Niska bariera wejścia na rynek, współpraca ze specjalistami, sprawdzone rozwiązania marketingowe oraz korzystanie z pomysłów i identyfikacji wizualnej znanej już firmy to tylko część zalet, jakie niesie zawarcie z nami umowy i franczyzowy model biznesu. Pomożemy Ci również w uzyskaniu dofinansowania lub leasingu, dzięki czemu jeszcze szybciej pojawisz się na rynku.

Doradzamy w doborze sprzętu fitness

Będziemy z Tobą na każdym etapie biznesu, również podczas urządzania studia. Podpowiemy, z zakupu jakich sprzętów fitness nie warto rezygnować. Dzięki temu masz pewność, że urządzisz przestrzeń, która odpowie na oczekiwania trenujących osób.

Udostępnimy Ci materiały marketingowe

Reklama usług jest niezbędna. Dzięki naszym materiałom marketingowym będzie Ci znacznie łatwiej dotrzeć do odbiorców. Poznasz rozwiązania dotyczące komunikacji wizualnej. Otrzymasz od nas podstronę wizytówkę na impulsetraining.pl z informacjami dotyczącymi twojego studia. Dostaniesz też różnorodne projekty graficzne identyfikacji wizualnej, na przykład ulotki.

Dzielimy się wiedzą na temat prowadzenia biznesu i pozyskiwania klientów

Otrzymasz od nas gotowe rozwiązania dotyczące pozyskiwania klientów. Dowiesz się, jak przygotować trening próbny dla klienta premium. W trakcie trwania umowy będziesz mieć nieustanne wsparcie praktyków biznesu. Zyskasz też kompleksowe narzędzia, które ułatwią Ci prowadzenie dokumentacji, na przykład kwestionariusze osobowe dla nowych klientów.

Udzielamy stałego dostępu do bazy wiedzy z zakresu prowadzenia treningu EMS

Prowadzenie treningu EMS wymaga szkolenia, które również zapewniamy. To szkolenia, podczas których kadra pozna zarówno teoretyczne, jak i praktyczne aspekty wykorzystania impulsów elektrycznych podczas zajęć. Twój personel będzie więc właściwie przygotowany do obsługi klientów oraz prowadzenia bezpiecznych i skutecznych treningów, co pozwoli na rozwój firmy.

Metoda EMS – nowy standard w branży fitness

EMS (z ang. electrical muscle stimulation) w Polsce dopiero zdobywa szeroką popularność, choć w wielu krajach jest obecna od lat, stanowiąc nowy standard w branży fitness. Metoda EMS łączy starannie dobrane ćwiczenia pod okiem instruktora z elektrostymulacją mięśni za pomocą specjalnych urządzeń. System EMS, który proponuje MEON EMS, to kompatybilny z aplikacją niezwykle wygodny i niekrępujący ruchów kombinezon EMS wytwarzający dopasowane impulsy elektryczne. Po co? Elektrostymulacja mięśni to dla mięśni dodatkowy bodziec. Dość powiedzieć, że trening, którego bazą jest metoda EMS, pozwala spalić więcej kalorii niż klasyczny trening. To przede wszystkim skuteczny sposób na maksymalne wykorzystanie sesji treningowych. Właśnie dlatego chętnie korzystają z niego profesjonalni sportowcy i fizjoterapeuci – i to już od wielu lat! W ostatnich latach metoda EMS upowszechniła się. Wiele mówi się o tym, że to przyszłość branży fitness, co potwierdza liczba nowo powstających studiów EMS m.in. w Niemczech i innych europejskich krajach. W Polsce boom na fitness z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni dopiero się zaczyna.

Przyszłość EMS

Czy rzeczywiście EMS jest rewolucją w branży fitness? Metoda EMS wydaje się idealnie skrojona na miarę naszych czasów. Obecnie coraz więcej osób ma problem z brakiem wolnego czasu. Częste i długotrwałe treningi to coś, na co nie każdy może sobie pozwolić, dlatego wiele osób rezygnuje z aktywności fizycznej. Metoda EMS jest idealna dla osób, które mają ograniczony czas, ale marzą o dobrej formie. Nowoczesny system EMS pozwala zadbać o formę bez wylewania siódmych potów na morderczych treningach. Elektrostymulacja mięśni podczas ćwiczeń aktywizuje możliwie największy obszar ciała ćwiczącego. Efekty są piorunujące, a sama metoda bezpieczna i komfortowa. Treningi z jej wykorzystaniem nie są tak obciążające, jak np. regularne treningi na siłowni. Dzięki temu metoda EMS nie wiąże się z kontuzjami.

MEON EMS – pomysł na biznes za 40 tys. zł

Jesteśmy producentem polskiego bezprzewodowego systemu EMS. Oprócz kostiumów i innych rozwiązań EMS adresujemy do zainteresowanych projekt franczyzowy. W jego ramach umożliwiamy stworzenie własnego studia EMS. Proponujemy biznes za 40 tys. zł (jest to kwota szacunkowa) na partnerskich zasadach. Franczyzobiorcom oferujemy wsparcie na każdym etapie prowadzenia działalności, dzieląc się wiedzą na temat prowadzenia biznesu i pozyskiwania klientów, a także mocno wspierając w obszarze działań marketingowych. Stworzenie strony czy prowadzenie social media – pomożemy z tymi i innymi zadaniami. Przekazujemy franczyzobiorcom wszystkie niezbędne narzędzia do prowadzenia dokumentacji wraz ze wzorami umów. Zależy nam na rozwoju naszej marki. Podejmujemy wszelkie działania promujące nasz system EMS. Postaw na najlepszy pomysł na biznes za 40 tys. zł. Dowiedz się więcej o franczyzie MEON EMS!