MEON EMS > Baza wiedzy > Franczyza dla przedsiębiorców w 2022 roku – MEON EMS

Franczyza dla przedsiębiorców w 2022 roku – MEON EMS

Franczyza dla przedsiębiorców w 2022 roku – MEON EMS

Podstawą udanego biznesu jest znalezienie właściwego pomysłu. Takiego, który wyróżni się na rynku i przyciągnie wielu odbiorców. Jeśli brakuje Ci koncepcji, a chcesz prowadzić własną firmę, zdecyduj się na opłacalny model franczyzowy. Ten partnerski model biznesowy przynosi korzyści obydwu stronom, a w przypadku franczyzy EMS w 2022 roku wiąże się z niskim progiem wejścia do biznesu. Wystarczy bowiem 30 tysięcy złotych! Dowiedz się więcej o prowadzeniu studia EMS na podstawie modelu franczyzowego.

Zalety franczyzy – trening elektrostymulacji mięśni EMS

Model franczyzowy prowadzenia biznesu pozwoli Ci wykorzystać markę, której nie musisz budować od podstaw. Jest już bowiem znana, a to zapewnia większe zaufanie potencjalnych klientów. Z biznesu opartego o zasady tak opłacalnej franczyzy korzystają obie strony – zarówno franczyzodawca, jak i franczyzobiorca. Dla franczyzodawcy to możliwość wypromowania własnego biznesu i poszerzenia działalności natomiast dla franczyzobiorcy to ułatwienie w wejściu na rynek pełen konkurencji.

Franczyza EMS (treningu polegającego na elektrostymulacji mięśni) nie wymaga dużego wkładu własnego – wystarczy 30 tysięcy złotych, żeby rozpocząć prowadzenie biznesu na jasnych zasadach. Zaletą modelu franczyzowego jest wsparcie na różnych etapach prowadzenia firmy. Otrzymasz pełne zaplecze marketingowe – kampanie, stronę internetową, ulotki, plakaty reklamowe. Jednym słowem wszystko, czego potrzebujesz, aby franczyza okazała się sukcesem. Prowadzenie treningu personalnego EMS będzie możliwe dzięki certyfikowanym szkoleniom kadry trenerskiej, które również Ci zapewnimy, aby mieć pewność, że ćwiczenia pod Twoim okiem będą skuteczne i bezpieczne dla klientów. Dostarczymy też sprawdzonych narzędzi do prowadzenia dokumentacji.

Opłacalna franczyza EMS – dlaczego warto postawić na biznes w 2022 roku?

Jak wspomnieliśmy już wcześniej, franczyza EMS, czyli otwarcie studia pod naszym szyldem, w którym zaoferujesz klientom trening elektrostymulacji mięśni, to możliwość szybszego osiągnięcia sukcesu niż w przypadku nowych, debiutujących dopiero na rynku marek. Nie warto zwlekać i zdecydować się na franczyzę już w 2022 roku, aby wyprzedzić konkurencję i zdobyć grono lojalnych, powracających klientów. Dzięki temu po latach, gdy w Twoim mieście otworzą się kolejne studia EMS, Ty nie będziesz musiał się martwić o osoby chętne na trening.

Zastanawiasz się, czy jest możliwa franczyza bez wkładu własnego? W 2022 roku, podobnie jak i w poprzednich latach, podpisanie umowy i działanie pod szyldem MEON EMS Impulse Training wymagało wcześniejszego zainwestowania określonej kwoty, która w porównaniu do możliwości i długofalowego wsparcia, jakie otrzymujesz, nie jest wygórowana. Istnieje jednak możliwość, że w przyszłych latach ulegnie ona zwiększeniu. Właśnie dlatego, jeśli nie masz odłożonego wkładu własnego, może warto pomyśleć o kredycie, który może szybko się zwrócić i zainwestować w opłacalną franczyzę już teraz.

Trening personalny EMS – dlaczego warto go oferować w Twoim mieście?

Franczyza EMS to biznes, który w 2022 roku warto prowadzić zarówno w mniejszych, jak i większych miastach. Elektrostymulacja mięśni staje się popularniejsza, a o jej spektakularnych efektach wie coraz więcej osób. Trening personalny EMS warto zaoferować w mniejszych miastach, gdzie najczęściej jest duży wybór siłowni, ale brakuje miejsc oferujących tę innowacyjną metodę. Biznes będzie też odpowiedni do dużych miast, w których wiele osób poszukuje metod pozwalających na zrzucenie kilogramów na krótkich treningach. Niewiele osób może poświęcić kilka godzin w tygodniu na trudne ćwiczenia na siłowni. To właśnie dla nich powstały treningi EMS, które pozwalają dzięki jednej sesji treningowej spalić nawet 1200 kcal, a tym samym utrzymać ujemny bilans kaloryczny.

Elektrostymulacja EMS – na czym polega nowoczesny trening?

Trening EMS polega na połączeniu prostych ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni. Dzięki niej znacznie zwiększa się skuteczność aktywności, a praca organizmu jest znacznie wzmożona. Trening EMS odbywa się w kombinezonie, który gwarantuje swobodę ruchów. Ważnym elementem systemu jest konektor – ten niewielki gadżet trzeba umieścić w kieszeni. Dzięki temu możliwe jest połączenie z aplikacją obsługiwaną przez certyfikowanego trenera. To właśnie on dobiera moc oraz częstotliwość impulsów do ćwiczącego. Z treningów EMS mogą skorzystać osoby, które mają różne potrzeby – dzięki temu Twoja oferta będzie skierowana do dużej grupy odbiorców, a zawarta umowa franczyzowa już wkrótce zacznie przynosić dochody.

Trening personalny EMS – dla kogo?

Trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Sprawdzi się dla osób w różnych wieku i o różnym stopniu sportowego zaawansowania. Dzięki temu franczyza treningu elektrostymulacji mięśni EMS jest tak opłacalna – trafisz bowiem z ofertą do dużej grupy odbiorców. Z ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanego trenera skorzystają osoby, którym zależy przede wszystkim na rzeźbieniu sylwetki. Treningi personalne EMS skierujesz też do osób, które zmagają się z bólami mięśni i kręgosłupa. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji są przeznaczone dla osób chcących ujędrnić skórę. Na aktywność mogą zdecydować się wszyscy – niezależnie od tego, jaki mają poziom sprawności fizycznej. Trening sprawdzi się dla osób, którym częste ćwiczenia na siłowni przestały przynosić rezultaty, a także dla tych, którzy od lat nie ćwiczyli, na przykład ze względu na kontuzję. Tak różnorodna grupa docelowa sprawia, że franczyza EMS to najlepszy pomysł na biznes w 2022 roku.

Chcesz poznać zasady współpracy? A może masz jakieś wątpliwości lub pytania na temat franczyzy EMS albo samego treningu elektrostymulacji mięśni? Zespół MEON EMS Impulse Training nieustannie pozostaje do Twojej dyspozycji. Skontaktuj się z nami, aby porozmawiać o możliwościach biznesowych.