MEON EMS > Baza wiedzy > Franczyza dla przedsiębiorców w 2021 roku – MEON EMS

Franczyza dla przedsiębiorców w 2021 roku – MEON EMS

Franczyza dla przedsiębiorców w 2021 roku – MEON EMS

Podstawą udanego biznesu jest znalezienie właściwego pomysłu. Takiego, który wyróżni się na rynku i przyciągnie wielu odbiorców. Jeśli brakuje Ci koncepcji, a chcesz prowadzić własną firmę, zdecyduj się na model franczyzowy. Ten partnerski model biznesowy przynosi korzyści obydwu stronom, a w przypadku franczyzy EMS wiąże się z niskim progiem wejścia do biznesu. Wystarczy bowiem 30 tysięcy złotych! Dowiedz się więcej o prowadzeniu studia EMS na podstawie modelu franczyzowego.

Zalety franczyzy EMS

Model franczyzowy prowadzenia biznesu pozwoli Ci wykorzystać markę, której nie musisz budować od podstaw. Jest już bowiem znana, a to zapewnia większe zaufanie potencjalnych klientów. Z biznesu opartego o zasady franczyzy korzystają obie strony – zarówno franczyzodawca, jak i franczyzobiorca. Dla franczyzodawcy to możliwość wypromowania własnego biznesu i poszerzenia działalności natomiast dla franczyzobiorcy to ułatwienie w wejściu na rynek pełen konkurencji.

Franczyza EMS nie wymaga dużego wkładu własnego – wystarczy 30 tysięcy złotych, żeby rozpocząć prowadzenie biznesu na jasnych zasadach. Zaletą modelu franczyzowego jest wsparcie na różnych etapach prowadzenia firmy. Otrzymasz pełne zaplecze marketingowe – kampanie, stronę internetową, ulotki, plakaty reklamowe. Prowadzenie treningu personalnego EMS będzie możliwe dzięki certyfikowanym szkoleniom kadry trenerskiej, które również Ci zapewnimy. Dostarczymy też sprawdzonych narzędzi do prowadzenia dokumentacji.

Trening personalny EMS – dlaczego warto go oferować w Twoim mieście?

Franczyza EMS to biznes, który warto prowadzić zarówno w mniejszych, jak i większych miastach. Elektrostymulacja mięśni staje się popularniejsza, a o jej spektakularnych efektach wie coraz więcej osób. Trening personalny EMS warto zaoferować w mniejszych miastach, gdzie najczęściej jest duży wybór siłowni, ale brakuje miejsc oferujących tę innowacyjną metodę. Biznes będzie też odpowiedni do dużych miast, w których wiele osób poszukuje metod pozwalających na zrzucenie kilogramów na krótkich treningach. Niewiele osób może poświęcić kilka godzin w tygodniu na trudne ćwiczenia na siłowni. To właśnie dla nich powstały treningi EMS, które pozwalają dzięki jednej sesji treningowej spalić nawet 1200 kcal, a tym samym utrzymać ujemny bilans kaloryczny.

Elektrostymulacja EMS – na czym polega nowoczesny trening?

Trening EMS polega na połączeniu prostych ćwiczeń z elektrostymulacją mięśni. Dzięki niej znacznie zwiększa się skuteczność aktywności, a praca organizmu jest znacznie wzmożona. Trening EMS odbywa się w kombinezonie, który gwarantuje swobodę ruchów. Ważnym elementem systemu jest konektor – ten niewielki gadżet trzeba umieścić w kieszeni. Dzięki temu możliwe jest połączenie z aplikacją obsługiwaną przez certyfikowanego trenera. To właśnie on dobiera moc oraz częstotliwość impulsów do ćwiczącego. Z treningów EMS mogą skorzystać osoby, które mają różne potrzeby – dzięki temu Twoja oferta będzie skierowana do dużej grupy odbiorców.

Trening personalny EMS – dla kogo?

Trening personalny z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśni jest przeznaczony dla kobiet i mężczyzn. Sprawdzi się dla osób w różnych wieku i o różnym stopniu sportowego zaawansowania. Dzięki temu franczyza EMS jest tak opłacalna – trafisz bowiem z ofertą do dużej grupy odbiorców. Z ćwiczeń pod okiem wykwalifikowanego trenera skorzystają osoby, którym zależy przede wszystkim na rzeźbieniu sylwetki. Treningi personalne EMS skierujesz też do osób, które zmagają się z bólami mięśni i kręgosłupa. Ćwiczenia z wykorzystaniem elektrostymulacji są przeznaczone dla osób chcących ujędrnić skórę. Na aktywność mogą zdecydować się wszyscy – niezależnie od tego, jaki mają poziom sprawności fizycznej. Trening sprawdzi się dla osób, którym częste ćwiczenia na siłowni przestały przynosić rezultaty, a także dla tych, którzy od lat nie ćwiczyli, na przykład ze względu na kontuzję. Tak różnorodna grupa docelowa sprawia, że franczyza EMS to najlepszy pomysł na biznes w tym roku.