MEON EMS > Baza wiedzy > Dofinansowanie do szkoleń z treningu EMS

Dofinansowanie do szkoleń z treningu EMS

Dofinansowanie do szkoleń z treningu EMS

Kursy są szansą na poszerzenie zawodowych horyzontów, wzbogacenie oferty treningowej oraz rozpoczęcie działalności w bardzo prężnie rozwijającej się branży. Dzięki dofinansowaniom dla firm można wziąć udział w szkoleniu bez konieczności angażowania własnych środków finansowych. Kto może z nich skorzystać i jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie z treningu elektrostymulacji mięśniowej? Na te i inne pytania odpowiadamy poniżej.

Trening EMS – kto może skorzystać z dofinansowania na szkolenia?

Dzięki dofinansowaniu otrzymuje się bardzo atrakcyjną możliwość rozwinięcia swoich umiejętności jako trener personalny. Kompleksowo poznaje się system MEON EMS, podnosi kompetencje w zakresie planowania i realizacji treningu w oparciu o elektrostymulację mięśni oraz zdobywa niezbędną wiedzę do prowadzenia biznesu. Obecnie można ubiegać się o dofinansowanie na kurs trenera personalnego w ramach trzech projektów – Europejskiego Funduszu Szkoleniowego, Akademii Menedżera MŚP oraz Krajowego Funduszu Szkoleniowego.

Największa pula środków jest przeznaczona dla przedsiębiorców z sektora MŚP, czyli mikro, małych oraz średnich firm. Do grupy tej zaliczani są m.in. trenerzy personalni, prowadzący jednoosobowe działalności gospodarcze, osoby samozatrudnione, a także freelancerzy. O dofinansowanie uczącego treningu elektrostymulacji mięśni szkolenia mogą ubiegać się zarówno właściciele przedsiębiorstw, jak i zatrudnione w nich osoby. To bardzo atrakcyjna propozycja dla biznesmenów, którzy chcą rozszerzać swoją działalność lub pracowników, szukających okazji do podnoszenia swoich kwalifikacji. Szkolenie z prowadzenia treningu personalnego z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej EMS może zostać dofinansowane od 50% do 80% wartości usługi, a w niektórych przypadkach nawet do 100% ceny kursu.

Szkolenie dla trenerów personalnych i przedsiębiorców – jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie?

Jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie? Ubieganie się o przyznanie środków na kurs z systemu MEON EMS nie jest skomplikowanym procesem. Wiele zależy jednak od regionu, w którym zamieszkuje osoba zainteresowana udziałem w szkoleniu i otrzymaniem dofinansowania na kurs trenera personalnego. Pierwszym krokiem powinno być przeszukanie internetu, stron urzędów pracy oraz odpowiednich instytucji pod kątem informacji o możliwości uzyskania dofinansowania szkolenia z zakresu elektrostymulacji mięśni. Zdobycie niezbędnych środków dla właściciela przedsiębiorstwa lub pracowników zazwyczaj zaczyna się od wybrania odpowiednich usług, udania się do określonej instytucji, która zajmuje się dystrybucją finansów w ramach danego programu szkoleniowego, a następnie zapisania się na kurs. Warto podkreślić, że szkolenie z prowadzenia treningu personalnego z wykorzystaniem elektrostymulacji mięśniowej EMS jest objęte możliwością dofinansowania na podstawie certyfikatu w zakresie usług doradczych. Co więcej, oznacza to, że po jego zakończeniu kursu będziesz mógł posługiwać się tytułem certyfikowanego trenera personalnego z zakresu elektrostymulacji mięśni.

Opisywane szkolenie z treningu wykorzystującego elektrostymulację mięśniową skierowane jest do trenerów personalnych, którzy zajmują się lub chcieliby rozpocząć działalność związaną z EMS, oraz do inwestorów i biznesmenów, rozważających prowadzenie studia treningu personalnego EMS. U nas możesz uczyć się od wieloletniego trenera i przedsiębiorcy, który jest specjalistą zarówno w systemie MEON EMS, jak i prowadzeniu studia treningowego. MEON EMS Impulse Training planuje nieustanne poszerzanie swojej oferty i włączanie w nią kolejnych szkoleń, na które również będzie można uzyskać dofinansowanie.

Elektrostymulacja mięśniowa – szkolenie. Czego możesz się nauczyć?

Wiesz już, jak uzyskać dofinansowanie na szkolenie. Czego dowiesz się w trakcie kursu na trenera personalnego specjalizującego się w treningu elektrostymulacji mięśniowej? Samo szkolenie, bez względu na to, w jaki sposób zdecydujesz się pozyskać dodatkowe środki na jego zakup, ma dwa główne cele: edukacyjny i biznesowy. Zdobywając nową wiedzę lub rozszerzając swoje dotychczasowe umiejętności, poznasz przede wszystkim teorię wykorzystania EMS zarówno w rehabilitacji, jak i sporcie, procesie odchudzania czy treningu ogólnorozwojowym i funkcjonalnych. Przypomnisz sobie też podstawy anatomii i fizjologii, aby maksymalnie wykorzystać zarówno możliwości urządzenia, jak i swoje doświadczenie i zdobywaną wiedzę w trakcie współpracy z klientami.

Co więcej, trenerzy personalni podczas szkolenia objętego dofinansowaniem zapoznają się z zasadami działania urządzenia EMS i jego obsługą, a także zdobywają umiejętność ustawienia prawidłowych parametrów. Pokazujemy, jak korzystać z aplikacji, która jest podstawą codziennej pracy trenera personalnego zajmującego się EMS, oraz z nowoczesnego kombinezonu i konektora. Dzięki temu po zakończeniu szkolenia z elektrostymulacji mięśni będziesz w stanie zaproponować swoim klientom usługi na wysokim poziomie i odpowiadające ich potrzebom, i to zarówno w trakcie zajęć indywidualnych, jak i grupowych. Dodatkowo dzięki dofinansowaniu na kurs trenera personalnego zdobędziesz umiejętności z zakresu komunikacji z podopiecznymi oraz wspierania ich i motywowania w walce o zdrowie, lepsze samopoczucie czy wymarzoną sylwetkę.

Oprócz zdobycia umiejętności niezbędnych w trakcie treningu elektrostymulacji mięśniowej szkolenie dla trenerów personalnych z możliwością dofinansowania pomoże Ci również w poznaniu merytorycznych i biznesowych aspektów działalności. Dowiesz się, jak budować markę, odkryjesz tajemnice marketingu, które przydadzą się w codziennej pracy, a także zdobędziesz wiedzę niezbędną do prowadzenia dokumentacji czy samego przygotowania lokalu do rozpoczęcia treningów elektrostymulacji mięśniowej. Szkolenie oferowane przez MEON EMS Impulse Training to także szansa, aby rozpocząć działalność w dynamicznie rozwijającej się i przyszłościowej branży. Zapraszamy!