MEON EMS > O Nas

ZespółMEON EMS

Twórcy systemu to zespół specjalistów

 

  • Grupa kapitałowa MEON -dba o to, aby Twój biznes cały czas się rozwijał i wspiera Cię przy podejmowaniu trudnych biznesowych decyzji.
  • Trenerzy – doświadczeni i kreatywni trenerzy, którzy poznali trening EMS na własnej skórze. Opracowane przez nich metody treningowe to zbiór najskuteczniejszych zadań treningu EMS.
  • Fizjoterapeuci – zadbali o to, aby system MEON EMS pracował z korzyścią dla Twojego organizmu i był przydatny w rehabilitacji i w powrocie do formy po kontuzjach.
  • Inżynierowie – wykładowcy na uniwersytetach w Polsce, dla których budowanie elektroniki i aplikacji to przede wszystkim pasja i wyzwanie. Dzięki Nim mamy gwarancję stałego rozwoju systemu MEON EMS.

Grupa KapitałowaMEON

Ludzie,technologia, biznes 

MEON to profesjonaliści w każdym calu. Ich energia i niesłabnący entuzjazm w połączeniu z wieloletnim doświadczeniem sprawiają, że dostrzegają coraz to nowe możliwości, nie boją się wyzwań i stale wprowadzają w życie nieszablonowe pomysły oraz nowe technologie.

Fundamentem Grupy są projekty z zakresu multimediów, elektrotechniki i nieruchomości. Skuteczność działań MEON potwierdza długofalowa współpraca z czołowymi graczami na polskim rynku, takimi jak INEA, Orange czy też Międzynarodowe Targi Poznańskie.

Od wielu lat MEON jest nieocenionym partnerem dla przedsiębiorców działających w rozmaitych sektorach biznesu. Fundacja powołana przez Grupę stale wspiera wizjonerów w realizacji ich nowatorskich koncepcji poprzez doradztwo biznesowe i pomoc w uzyskaniu finansowania śmiałych inicjatyw.

Partner rekrutacyjny: https://pl.jooble.org/

Otwórz swoje STUDIO

Skorzystaj ze sprawdzonego modelu franczyzowego.
Prowadź swoje własne studio razem z MEON EMS.